| Andrew10tare a întrebat:

Cun sterg un cont de Orange.ro?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Raspuns Orange

Poti solicita stergerea contului online optand pentru una din urmatoarele modalitati:

- solicitare din contul online, sectiunea "contacteaza-ne"; este necesar ca solicitarea sa o trimiti din contul tau in care esti inregistrat cu rol de administrator;

- prin intermediul sectiunii « Contactati-ne » de pe pagina noastra www.orange.ro; aici poti atasa cererea scrisa si semnata, insotita de copia actului de identitate daca cele doua documente sunt scanate;

- printr-o cerere scrisa si semnata, insotita de copia actului de identitate, in care sa solicitati stergerea contului; documentele pot fi trimise prin fax la numarul de telefon 0212033413.

postat de Orange
http://www.orange.ro/....../din_src/1