| toteu01 a întrebat:

Cand intru pe Orange.ro, avand cont, unde dau sa vad istoricul convorbirilor?big grin

1 răspuns:
| nnc0910 a răspuns:

Salut happy.

Pentru a vizualiza detaliile de convorbiri este necesar ca serviciul factura detaliata sa fie activ.

1. Odata serviciul activat, pentru a vizualiza din contul tau detaliile de convorbiri pentru luna in curs acceseaza sectiunea factura - detalii convorbiri.

2. Selecteaza numarul de telefon pentru care vrei sa vizualizezi, activezi sau dezactivezi detaliile de convorbiri.

3. Dupa selectarea numarului de telefon dorit, pentru a vizualiza factura detaliata, apasa butonul vizualizeaza din sectiunea actiuni.

Sper ca te-am ajutat >big grin