| Miahi04 a întrebat:

Dacă am la Orange un abonament de 500de lei lunar, as putea obține un s6 edge plus gratis la următoarea prelungire?

3 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

Cred ca da!

| Pardelian a răspuns:

Muta-te la digi ca primesti tel gratis. As fi nebun sa dau 500 de ron pe luna abonament la tel. Eu cu 122 ron am tel si internet nelimitat in orice tara si orice. Ultima factura aveam vreo 11 ore vorbite la tel

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti incerca o simulare de pret aici https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/galaxy-s6-edge-plus. Daca vrei sa verificam si noi contul tau in vederea fidelizarii, te asteptam in privat cu numarul de telefon.

O zi buna,
Orange Helper