| IulianDornianu61 a întrebat:

Daca are cineva Allview P5 Quad si a testat jocul Real Racing 3, imi poate spune cum merge?

Răspuns Câştigător
| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Merge foarte bine fara nici un bug

| IulianDornianu61 explică (pentru Ichim_Tavi_1987):

Ma te rog serios
Vreau sa imi cumpar telefonul, nu care cumva sa faca figuri.

4 răspunsuri:
| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Merge ma. Merita sa il cumperi

| F1r3Str1K3r a răspuns:

Am eu Allview P5 Alldro si merge excelent jocu! Iatil ca merita!

| IulianDornianu61 explică (pentru F1r3Str1K3r):

Salut
Eu ma refeream la P5 Quad, dar nu il mai vreau de acum. Ideea e urmatoarea: fratele si tatal meu au cate un p5 alldro, ca al tau si am vazut ce poate pe partea de gaming si m-a impresionat. Asta m-a determinat pe mine sa imi iau un p4 duo, la fel din punct de vedere al specificatiilor, dar sistemul de operare nu are acele mici agatari.