| ElEmennt622 a întrebat:

Daca eu mai am minute pana pe 25 mai, dar nu mai am mega pentru internet si imi încarc cu 10 gb de net, pe 25 mai eu raman fara minute? Sau minutele expira odata cu optiunea cu net?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu nu stiu pe ce retea esti tu dar eu dau 5 euro sa incarc cartela Telekom si am totul nelimitat (bine, cred ca doar mesajele nationale nu sunt dar sa fim seriosi, cine le mai foloseste?). Poate ai vrea sa te portezi.
Si ca sa raspund la intrebare, daca tu iti bagi doar net inseamna ca celelalte beneficii pe care le aveai nu se schimba.

| Andreeush a răspuns:

Minutele îți expiră pe 25 mai, nu au nici o legătură cu cealaltă opțiune.