| EuDoarEud a întrebat:

Dati'mi niste jocuri cool pentru telefonul Nokia Asha 201, plss.

°Talking Tom Cat° si °Pou° pe acest telefon nu merg?

P.S.jocuri de fete, nu de baieti.

Dau funda la cei care imi dau raspuns intreg.

1 răspuns:
| DoarSteff a răspuns:

Păi... uite aici un site: http://www.umnet.com/. Ai acolo unde să scrii specificările telefonului (Ce marcă este telefonul etc.) După ce dai pe joc și v-a apărea acolo lângă imaginea jocului Download to PC, Download to Phone, Add to favorite sau Email to friends. Tu dai pe Download to PC/Phone. Dacă întâmpini probleme nu ezita să-mi lași răspuns sau să-mi dai mesaj :D :).