| Чернобыль a întrebat:

De ce atunci cand incerc sa ascult o melodie pe Samsung E220B imi spune "Continut nerecunoscut" mereu?
Doar la unele imi spune dar tot m-am saturat!
Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| 1791997 a răspuns:

Telefonul citeste anumite formate:mp2, mp3, pm4, avi...

4 răspunsuri:
| JustSmileK a răspuns:

Ceva asemanator patesc si eu la un Samsung star 2. Din cand in cand imi mai spune "fisierul nu a fost gasit". Dar daca ii dau un restart isi revine.

| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Buna trebuie sa descarci melodiile cu formatul care il are telefonul tau.
Daca nu stii Descarca Samsung Kies si transfera melodiile prin intermediul lui acest program va converti melodiile in formatul telefonului tau.

| Ghost13 a răspuns:

E un format necunoscut de telefonul tau.

| Чернобыль explică:

Acela era mp3.
Si multumesc de raspunsuri.