| Andreyutz a întrebat:

Salut am o problema mi-am luat un telefon Samsung SGH-E590 si vreau sa iau jocuri de pe net sa le pun pe el cu USB dau Copy-Paste dar cand vreau sa pornesc jocul imi spune,, Continut Nerecunoscut", si am verificat telefonul meu e compatibil JAVA ca doar am jocuri java pe el va rog ajutati-ma pas cu pas ca nu ma prea pricep la chesti de genul, Va rog frumos

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Poate nu ai memorie.ai card de memorie? sau poate nu poti sa bagi jocuri pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu am tot incercat