| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

De ce ecranul telefonului nu se mai stinge automat? Sta aprins până apăs butonul de blocare. Telefonul este Samsung galaxy ace 4 SM-G357FZ

7 răspunsuri:
| Codryn_Andrey_1997 a răspuns:

Pentru că aşa este setat

| Mejdej a răspuns:

Pai intra la setari si cauta la lock scris sau pe unde ii la tine sleep si acolo iti setezi tu cand sa se inchida singur. Bafta

| MoldovanNoris1999 a răspuns:

Poate ca ai lasat activata optiunea de a nu se stinge niciodata
PS eu sunt primul raspuns pls da funda

| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 explică (pentru Codryn_Andrey_1997):

E setat sa se inchida la 15 sec

| octav005 a răspuns:

Dai o resetare telefonului, s-au inchide si deschide

| Codryn_Andrey_1997 a răspuns (pentru Mihaila_Bogdan-Iulian_1997):

Dă-i un restart din fabrică

| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 explică:

Telefonul este setat să se închidă la 15sec. Și l-am resetat, dar degeaba.