| anonim_4396 a întrebat:

De ce la Vodafone nu mai gasim iPhone 5 la abonament? Adica, nici fara abonament nu mai e disponibil...
FUNDA

5 răspunsuri:
| Zdog a răspuns:

IPhone 5 e un telefon vechi ( 2012) si nu cred ca se mai produce.
Mai gasesti IPhone 5 SH sau in magazine care inca il au pe stoc.

| Ruxandra15 a răspuns:

Punem pariu ca se mai gaseste? Eu vreau sa imi iau. E la abonament de 8 euro, telefonul 354 euro, doar ca e 5C. Si cum portocaliul acela corai si rozul sunt de parasute mai bine ma lipsesc.

| nutuxcristian a răspuns (pentru Ruxandra15):

Eu ma refer la 5, nu la 5C ca pe asta l-am vazut si eu...nu inteleg rostul raspunsului tau.

| nutuxcristian a răspuns (pentru Zdog):

Da, dar nici acum doi ani nu mai era pe stoc, iar iPhone 4S inca era accesibil la abonament. A disparut cam de nicaieri 5-ul.

| nutuxcristian a răspuns:

Esti aiurea... eu ma refer ca iPhone 5 nu il au nici in depozit, nu se mai gaseste in Romania deloc nou si la abonament... de unde sa ti-l aduca ei?