| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

De ce nu merge Magazin Play si Youtube. Imi zice ca nu am conexiune de net dar am wifi-ul pe 2 lini. Am dezinstalat actualizarile si am sters datele dar degeaba.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Sa mergi cu net pe wi-fi cu 2 linii e ca si cum ai vrea sa urci/cobori in pod pe o scara de lemn cu jumatate din trepte lipsa.
Mergi undeva unde ai semnal bun (4 linii) si fa-ti acolo descarcarile si actualizarile, precum si vizionarile de filme sau transmisiunile video live.