| Gabriel3002 a întrebat:

Salut TPU,am si eu o tableta buna si i-am cumparat de mai de mult WiFi si imi mergea tot bine,dar in zilele de azi nu mai merge magazin play adica zice ca n-are conexiune dar google,youtube, messenger etc. Merg si m-am interesat la alti colegi ca au si ei tableta si wirles dar lor le merg! Ce pot sa fac?
Dau funda la raspunsul cel mai folositor!

Răspuns Câştigător
| Ghostemogirl a răspuns:

La fel si la mine... Mi-am luat un wi-fi si in cateva zile mergea...Acum mi s-a stricat Magazin Play..Eu am dus-o la reparat. N-ai ce sa ii faci.