| Muraru-Alexa_Daria_1990 a întrebat:

De ce nu mi merge whatsapp pe Samsung galaxy j5?
L-am dezinstalat si l-am instalat din nou, dar pentru ca imi vreau mesajele inapoi trebuie sa pornesc niste permisiuni.si nu merge! 1

4 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Am galaxy j5 si whatsapp, mie imi merge perfect.Recuperarea mesajelor poate dura mai mult, depinde de viteza internetului si de numarul mesajelor. Dupa reinstalare te intreaba daca vrei recuperezi mesajele si trebuie sa apesi "recuperare". Daca ai apasat "omite" nu le vei recupera.Nu poate fi alta problema.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai activat datele, sau ai pus gresit parolele.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi in setari si unde scrie actualizare zilnică tu optezi niciodata, ca nu trebuie zilnicv actualizari la whatsap ca i ti va cere mereu sa l configurezi cu parolă si username.Succes.

| lAl3xl a răspuns:

Inchide telefonul, lasa-l putin, deschide-l si intra pe wapp oferind toate permisiunile. daca nu merge dai reset instaleaza tot inapoi si ofera permisiuni la app