| Kolors a întrebat:

De unde pot cumpara folie de protectie si husa pentru Samsung Star II? PS:Sunt din Craiova, si nu vreau sa dau mai mult de 20 de lei pe ele.

Răspuns Câştigător
| Pitagora a răspuns:

La carrefour sau la auchan langa telefoane si calculatoare ar trebui sa fie gadgeturii pentru star 2
si apropo lucririle pentru star 2 se gasesc greu

3 răspunsuri:
| uNNN1k0lL a răspuns:

Salut! Este un magazin în Austria, Ybbs care are aceste lucruri magazinul se numeste Colloseum! Dar cred ca poţi face comandă si prin poştă, sau poate ai relaţi cu prieteni /rudelele tale!
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Iulian922 a răspuns:

Cumpara de pe internet.