| valentin2002 a întrebat:

Imi recomandati si mie va rog o husa de protectie pentru Samsung Galaxy S8 plus care sa protejeze telefonul foarte bine, tinand cont ca imi voi lua oricum si o folie de protectie! Sa imi iau folie de protectie si pe fata si pe spate?

3 răspunsuri:
| LexiEla a răspuns:

Daca vrei sa.ti acopere tot telefonul iti sugerez una tip agenda, dar nu cu magnet pentru ca aia o sa se duca repede si dai banii degeaba pe ea. Daca nu, ia una de silicon sau incearca bumperele

| stanjn29 a răspuns:

Ti-am cumparat cele mai in voga telefon? Da, despre Samsung Galaxy S8 Plus vorbim! Daca ai acest smartphone in buzunar, ce-ai zice sa il si protejezi de orice incident neplacut! Alege acum husele pentru smartphone-ul tau! Intra aici http://guardo.shop/collections/huse-samsung-galaxy-s8-plus

| Lucas2002Marcut a răspuns:

Eu îți sugerez sa îți pui folie de sticla pe fata si o husa de Silicon transparenta pe spate (Părerea mea)