| Fuckster a întrebat:

De unde pot descarca aplicatii si harti gps offline, fara net?

9 răspunsuri:
| WithoutName123456789 a răspuns:

Nu poti sa descarci aplicatii si harti gps offline, nu se poate asa ceva.

| Fuckster explică (pentru WithoutName123456789):

Ba da. Taci!

| WithoutName123456789 a răspuns (pentru Fuckster):

Ai incercat tu, si ti-a reusit?

| Fuckster explică (pentru WithoutName123456789):

Esti retardat taci! Eu vreau sa le descarc pe calculator si sa le bag pe telefon hartile si aplicatia! Taci desteptu pamantului! Nu stii nu mai raspunde vrei si funda pentru ca esti prost?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Fuckster):

Mai intai exprimate tu corect si pe urma comenteaza la altii. Si mai da si detalii, ce sistem de operare, ce soft pentru gps samd.

| mnthseby a răspuns:

Poate te ajuta http://harti-gps.wallweb.ro/forum.php
dar ce gps ai? modelul

| WithoutName123456789 a răspuns (pentru Fuckster):

Sti ceva, nu am chef sa ma cert cu tine pe internet sa ma fac de ras, dar suntserios are dreptate, trebuie sa dai mai multe detalii.

| Fuckster explică (pentru suntserios):

Alt prost!-.-

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Fuckster):

Ce ai ma? eu te intreb de detalii si tu o iei pe aratura