| intrebatoarea69 a întrebat:

Deci, am avut telefonul stricat o perioada și l-am dus la service. Acum 3 zile l-am primit înapoi dar acum nu-mi funcționează notificările doar pe iMessage și când ma suna cineva îmi apare. La orice alta aplicație, nimic. Am intrat in setări și sunt pornite notificările. Am încercat și sa instalez si sa dezinstalez aplicațiile

2 răspunsuri:
| 09Ioana09 a răspuns:

Iti recomand sa vorbesti cu cei de la service

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai garantia pe reparatia facuta de ei, mergi maine cu telefonul inapoi la ei si spune le lor ce defectiuni ai mai constatat, ia si bonul cu care ai achitat reparatia, si garantia dată de ei, si sa il facă gratis.