| raluca34 a întrebat:

Deci in video asta http://www.youtube.com/watch?v=0OVjpfdo91g este o parte cand cere codul pin ala il pune si lui ii cere sa puna codul de decodare.da la mine cand pun pinul da cod error si mi se deschide fara sa citeasca catela...dc? daca stiti va rog spuneti-mi. ma chinui cu el de 2 saptamani si tot nu reusesc...va rog:(

1 răspuns:
| WPP a răspuns:

Salut, de ce nu il duci la un centru de reparatii GSM? ti-l fac ei imediat si nu te costa mai mult de 30-50 de lei! Eu asa am facut cu nu Nokia 5000 acum vreo 2-3 ani si m-a costat 30 de lei!