| anonim_4396 a întrebat:

Deci se mai poate cumpăra un Xiaomi Redmi Note 3 pro? Pentru că am pus un anunț pe olx de vreo 5 zile și încă nimeni nu a sunat sau ceva.

Răspuns Câştigător
| MihaiPavel21 a răspuns:

Îți recomand să postezi anunțul cu telefonul tău Xiaomi de vânzare și pe alte site-uri web cum ar fitongueubli24; LaJumate; dacă ai Facebook să îl postezi într-un grup de vânzări din zona ta unde te afli.
Sper că te-am ajutat.

P.S.Baftă la vânzare!

5 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Pai cu cat vinzi ai pus cat dau altii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Promovează anunțul

| cfrtobias a răspuns:

Pune si pe Facebook pe marketplace

| iuliasz14 a răspuns (pentru cfrtobias):

450+huse

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din ce stiu marca asta xiaomi e chinezarie curata posibil sa nu il vinzi pentru ca la bani astea lumea isi poate lua un Samsung Philips adica marcile de care au auzit si stiu ca sunt bune dar totusi daca nu reusesti poti incerca cu schimb pe schimb