| uninvited66 a întrebat:

Deci vreau sa cumpar si eu un Samsung galaxy s4. pretul lui nou este http://www.thephone.ro/......frost_/948 asta. de ce la mana a 2-a este mai scump ca nou. Cine are ofer 1200 ron banii in mana daca este din Bucuresti sau ialomita, Daca nu prin ramburs. Specific vreau ca in anunt modelul i9505, sa contina cutia originala, factura( sa fiu sigur ca nu e furat) si castile originale care multi nu le au. Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| uninvited66 explică (pentru SorinTudor):

Mai omule tu vezi pretul? 1550 ron? laughing ma faci sa rad cu un milion in plus e nou si clean, nefolosit deloc... Au turbat astia pe vanzari, maine poimaine cumpara o masina cu 10.000 euro noua vrei si tu una la mana a 2-a ca na nu ai 10000 euro si dai de ea la 9890 euro... sa fim seriosi.

| SorinTudor a răspuns (pentru uninvited66):

Pai zice omu ca e nou laughing vrei telefon cu factura si accesorii la 500 de lei?