| razvi7800 a întrebat:

E normal ca pe spatele unui S6 Edge sa scrie made in Vietnam? E posibil sa fie fake?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce nu te uiti la tutoriale pe Youtube despre cum sa iti dai seama daca un telefon e fake sau nu?

| Pool77 a răspuns:

Nu este fake, este original.
Si al meu este produs tot in vietnam.
Descarca Phone Info Samsung, gliseaza in dreapta si apasa pe a doua casuta. Daca acolo iti arata ca e original atunci e original, daca nu atunci e fake. Simplu.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu are nici o treaba ca scrie ca sunt facute in Vietnam, este original sigur 100%

| octav005 a răspuns:

Daca scria made in Romania. clar era fake.