| AlexPredi1669 a întrebat:

Este bun telefonul Orange Dabi?

3 răspunsuri:
| Ramoneluu a răspuns:

Da... merge foarte bun

Răspuns utilizator avertizat
| StefaniaM a răspuns:

Nu stiu ce sa zic..cand am intrat pe Orange mi-au zis ca sistemul de operare e "propietar"(what the...).Si mai scria ca e produs de Alcatel, mama are Alcatel one touch si merge foarte greu...
Si mai ales ca telefoanele astea ieftine sunt foarte proaste, si ti-o zic din experienta, pentru ca eu am galaxy trend lite....am 8 aplicatii instalate si trebuie sa astept mai bine de 10 secunde ca sa imi apara tastatura+bonus ca uneori are asa un lag de crezica o sa crape.