| iuli000 a întrebat:

Este mai bine sa descarc jocuri direct pe telefon sau intai pe calculator?

3 răspunsuri:
| Mariussssssss a răspuns:

Este bine in ambele feluri, dar ca sa nu te complici, descarca-le direct pe telefon

| Speed2012 a răspuns:

Salut.Cred ca ideal ar fi pe calculator pentru ca asa stai mai mult pe telefon(depinde de marimea jocului)si faci risipa si de timp si de baterie.Dar merge bine in ambele feluri.Bafta

| MHems a răspuns:

Dacă nu ai internet pe telefon, e bine să le descarci mai întâi pe telefon, dacă ai internet descarcă-le direct pe el. Evident, ambele variante sunt bune, acum tu decizi ceea ce vrei să faci.