| iuli000 a întrebat:

Ce este mai bine? sa descarc direct pe telefon sau intai pe calculator?

3 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Buna, daca ai net bun e ok sa descarci si pe telefon, singurul avantaj sa descarci pe calculator este ca nu iti descarci bacteria telefonului foarte repede.

| LiviuCristy a răspuns:

Este bine oricum, problema este ce descarci si de unde
Daca nu ai incredere in sursa iti recomand pe pc prima data si bineinteles sa ai un antivirus in calculator

| Moshoo a răspuns:

Din GooglePlay sau AppleStore direct in telefon.De pe net mai intai in calculator si daca ai antivirus sa dai si un scan la download.