| iulain13 a întrebat:

Eu vreau sa imi cumpar tableta alview alldro 3 speed duo si vreau sa stiu daca merge jucate: real racing 3, need for speed most wanted, invartind tableta( pentru a face curba), sau la tablete nu poti face asta?

Răspuns Câştigător
| ionucmarele a răspuns:

Da, aproape orice tabelta are accelerometru pentru jocuri si poti sa invarti tableta in astfel de jocuri.

12 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Este o tableta puternica sunt doar doua tablete gaming romanesti la pret bun, alview alldro 3 speed si evolio quadra, Allview insa are rezolutie mai buna si memorie ram de 2 giga dublu fata de quadra. Vezi aici: http://timez.ro/......peed-quad/

| iulain13 explică (pentru supermamici):

Sa sti ca alview nu are 2 GB RAMI, nu stiu de unde ai citit tu... sad. Dar oricum mersi de raspund big grinwinking.

| supermamici a răspuns (pentru iulain13):

Are, intra acolo si vezi pe linkurile magazinelor care o comercializeaza, spune foarte clar 2 gb de ram. Si pe site-ul producatorului e aceeasi mentiune:

http://www.allview.ro/......i/detalii/

Eu vorbeam de Allview alldro 3 speed QUAD Super slim.

| iulain13 explică (pentru supermamici):

Iar eu vorbeam de tableta alldro 3 speed duo laughing)))

| supermamici a răspuns (pentru iulain13):

Am observat si eu... dupa :) Oricum diferenta de pret nu este mare, iar de performante destul de mare :) In fine, Alldro 3 speed duo HD este aici la pret bun + cadou telefon mobil, site de incredere : http://bit.ly/13g9kyT

| iulain13 explică (pentru supermamici):

De aici o cumpar si eu resigilatawinking.

| supermamici a răspuns (pentru iulain13):

Daca este resigilata nu cred ca primesti telefonul mobil. Daca reducerea e mai mare de 100 de lei poate merita. Insa daca vrei o tableta performanta ti-o recomand pe prima.

| iulain13 explică (pentru supermamici):

Tableta e 900 lei noua si resigilate sunt la 480-550 laughing super pretwinking. Si nu au defecte... sunt numai zgarieturi superficiale

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Da, poti invarti tableta (Are Accelerometru)! Si din setari poti sa faci sa se roteasca din butoane masina
Succes!

| claudiulihor a răspuns:

EU am Allview alldro speed duo si imi merg toate jocurile de care imi spui si si curba.