| BulldogK a întrebat:

Exista vreo aplicatie Android care iti spune ce melodie e in momentul ala pe telefon? De exemplu cand esti pe Youtube.

3 răspunsuri:
| tudor565 a răspuns:

Da. Shazam soundhound...

| Ykuzo a răspuns:

Încearcă aplicația Shazam. Stiu că avea o funcție automată de acest gen. Atenție! Folosirea îndelungată poate scădea rapid bateria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca exista dar Shazam nu mi se pare buna. Poate nu recunoaste orice melodie, insa era o melodie destul de cunoscuta folosita de multi vloggeri si am incercat sa o inregistrez langa boxa de vreo 5 ori si mi-a dat vreo 5 variante diferite. Nu stiu daca ar merge mai bine direct de pe telefon insa nu mi se pare de folos.