| ThedarkJoHn a întrebat:

Explicati-mi si mie cum fac un downgrade la un iphone 4 gsm eu am ios 7.1.2 si vreau ios 6.1.3 sau 6.1.2 VA ROG
FUNDA!

3 răspunsuri:
| bogabogdan a răspuns:

Salut, ai putea urmarii acest ghid, o sa iti fie de ajutor.
https://www.youtube.com/watch?v=6Yqt1Mnv6ic

| soket a răspuns:

Nu te-as sfatui sa ti faci downgrade, am facut eu pe raspunderea mea downgrade, ori iti pierde semnalul definitiv, atunci trebuie sa schimbi placa, ori nu o sati mai mearga wifi si e cam riscant. iti sugerez sa reinstalezi iar 7.1.2 daca se misca mai greu, decat sa faci downgrade. acum tu stii ce vrei sa faci.

| ThedarkJoHn explică:

Problema ca nu am shsh bobs pentru 6.1.3 de ce fac?