| cristina10cris a întrebat:

Funda! As vrea sa fie raspunsul de la cei care au facut acest update. Buna TPU am un Samsung galaxy Ace cu androidul 2.3.5 si vreau sa ii fac un update cu ajutorul aplicatiei Kies sa fie androidul 2.3.6.Stiti cumva daca merge? Am vz un tutorial care face de la 2.3.3 la 2.3.4 si in 2011 nu mergea sa faci asta a spus atunci ca nu a aparut varianta oficiala? Stie cineva daca a aparut? Merci!

1 răspuns:
| panther2007 a răspuns:

Daca rom-ul Android este disponibil in versiunea 2.3.6 pentru telefonul tau atunci ar trebui sa iti mearga update-ul prin Samsung kies, pentru a vedea daca a aparut versiunea oficiala cauta actualizari soft din Samsung kies, daca nu ai actualizari inseamna ca nu a aparut alta versiunea oficiala pentru telefonul tau