| adela2012 a întrebat:

Heeey! Toate cartelele cosmote in special au valabilitate? Eu trebuie mereu sa cumpar valabilitate la cartela mea.De ce?

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Pentru ca atunci cand incarci nu incarci mai mult de 5 euro. poate tu incarci si mai putin.la 5 euro ai o luna valabilitate pe credit.de la 7 euro deja ai 3 luni peste 10 ai mai mult..in functie de cat incarci.

| Danzell a răspuns:

Da au valabilitate. asta e la toate cartelele insa ce trebuie sa cumperi tu nu e valabilitate ci credit. valabilitatea se reseteaza la incarcarea creditului

| adela2012 explică (pentru Baton):

Numai de 5 euro incarc