| IuliiiaM a întrebat:

Heei. Am si eu o intrebare. Am un Allview p4 duo, si nu pot descarca absolut nimic de pe google play, desi am cont si emailul respetiv se afla si pe telefon si se sincronizeaza. Funda!

2 răspunsuri:
| mnthseby a răspuns:

Am patit si eu la fel cu un Orange nivo. cand descarci aplicatia nu se incarca aia spune ca se descarca continuu? incearca un factory reset. la mine nici acum nu m egre si nu ii dau un afctory reset pentru ca voi pierde datele mele importante

| dany0202 a răspuns:

Incearcam direct de pe calculator