| eMiiau a întrebat:

Heei TPU happy Am si eu o mica (mare) problema laughing De la o vreme am observat ca incep sa mi se stearga aplicatiile din telefon singure..Si nu numai aplicatiile ci si melodii sau imagini. Aveti vreo idee care ar fi motivul? Nu cred ca am vreun virus caci l-am scanat. Fundita happy

Răspuns Câştigător
| Yo_Vicentiu_1980 a răspuns:

Pai mi-e imi plac telefoanele! M-i s-a intamplat si iti dau urmatorul sfat:Scoate cardul de memorie si cartela cauta pe net cod de resetare (numele telefonului)scrie si ai sa vezi ca-ti merge

1 răspuns:
| CaSiHai a răspuns:

Poate nu mai are loc si se sterg asta mi s-a intamplat si mie