| AnnaBebitza a întrebat:

am un Samsung galaxy s duos cam de 4 luni, si azi a inceput sa se inchida si redeschida non-stop, in timp ce face asta vibreaza intr-una, apoi, cand reusesc sa il deschid, aplicatiile ori nu functioneaza ca lumea, ori la fel se pornesc singure sau se opresc, datele mobile iar se repornesc singure...nu stiu ce are, posibil sa fie virusi? ca acum o luna am intrat pe un site pentru mobile: watrick, si m au anuntat ca telefonul meu a fost infectat cu 13 virusi si sa descarc nu stiu ce program, nu am bagat de seama, si acum o sapt iar am intrat pe site ul ala si m au anuntat la fel si m au redirectionat catre google play sa descarc Clean Master, si am scanat eu aparea ca trebuie sa curat da n am curatat din cauza ca ma gandeam sa nu mi stearga imagini, abia azi cand am vazut ca mi face probleme telu, l am scanat si am curatat tot e mi au recomandat ei, oare ce mai pot sa fac, acum vad ca nu mi mai face probleme, dar cine stie

2 răspunsuri:
| franco2003 a răspuns:

da, cred ca ai luat virusi dar cum zice Alextpuro, inca are garantie si pot sa il duci la reparat

| Alextpuro a răspuns:

Incearca sa-i dai "reset factory", daca nu merge asa du-l de unde l-ai cumparat sa ti-l repare/inlocuiasca. (daca il ai de doar 4 luni sunt destul de sigur ca e in garantie)