| Allealle9092183 a întrebat:

Hei! Am un Nokia lumia 620, vreau sa descarc aplicatii sau jocuri dar imi spune sa configurez familia mea, mi-am facut conturi de Microsoft iar cineva m-a pus ca " copil " dar cand vreau sa descarc ceva tot imi cere sa configurez familia mea. Ma ajutati va rog puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Asta pentru ca probabil trebuia sa spui o alta data de nastere sau ai gresit ceva la crearea contului singura modalitate este sa resetezi telefonul si sa-ti faci alt cont.

2 răspunsuri:
| nistoras a răspuns:

Buna

| axml34 a răspuns:

Restarteaza telefonul si scrie alta data de nastere..peste 18 ani si sigur va merge