| melania35 a întrebat:

Hei! Am un Samsung i9060i si langa camera frontala am doua led-uri dar nu ma ajuta cu nimic..ma gandeam ca sunt pt apeluri pierdute, cand se incarca bateria, mesaje.dar nu merg? Oare de ce big grin Pentru ce sunt?

1 răspuns:
| Muraru_Magda_1996 a răspuns:

Aceea sunt senzori laughing foarte importanti pentru telefon... Eu de obicei ii foloseam pentru aplicatia Gravity screen. Imi bloca si debloca singur telefonul cand faceam anumite gesturi infata senzorului, sau cand il bagam in buzunar se bloca, la fel cand il puneam pe masa cu ecranul in joc... In concluzie aceea sunt senzori. Sper ca am ajutat