| michelladin a întrebat:

Samsung Galaxy Fresh are camera frontala?

9 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Buna Adina, telefonul din pacate nu detine si o camera frontala.

| michelladin explică (pentru Jipa95):

Naspa,e frumos si bun cred in rest.Nu?

| Jipa95 a răspuns (pentru michelladin):

Este subtirel, are un desing foarte bun, ecran mare, la cat costa el in momentul acesta se bate cu telefoane mult mai scumpe decat el. O achizitie foarte buna dupa parerea mea happy

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu are.

| doreal a răspuns:

Nu.

| michelladin explică (pentru doreal):

Ce telefoane bune si cu camera frontala stiti, pret in jur de 500 lei?

| doreal a răspuns (pentru michelladin):

Pai la 500 de lei Allview. Cam astea sunt la pretul asta, http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/

| DaftPunk a răspuns (pentru michelladin):

La pretul asta gasesti telefoane cu camera frontala (si chiar de calitate) in special de la Allview, dupa care Utok, GoClever.

Răspuns utilizator avertizat