| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Hei. Are cineva pe aici Samsung galaxy s5 Neo? Eu tocmai l-am cumparat ieri, si mi se pare ok. Dar inca astept sa vad cum functioneaza pe viitor. Eu trecand de la Note la s5 neo. Mi se pare ca merge bine,touch'ul.
Ceea ce e ciudat e ca, atunci cand fac pozele unde lumina e mai mica.le face cu blurari. Si punctulete. In schimb atunci cand e cu blit.Se vad super clar. In rest. Nu prea e complet la setari. Nu stiu cum sa scot comenzile rapide de pe ecranul de deblocare.
Imi poate spune cineva.Care are telefonu de mai mult timp, cum functioneaza?

1 răspuns:
| Vyo19 a răspuns:

Mai bine Îți luai s5 normal decât s5 neo ăsta nu prea e bun are puține funcții și e mai slab decât s5.