| Maly80 a întrebat:

Hei.as avea o intrebare.am si eu un s4 si 2 cartele:una de telekom si una de orange.pe cea de Orange mi o reincarcam cu 7 euro pentru internet si mesaje deoarece toti prietenii mei erau pe Orange si pe telekom nu aveam nici mesaje nici internet.cand a reinnoit mama abonamentul mi a pus 2 gb de net si mesaje nelimitate, deci mi se pare useless sa mai imi reincarc cartela de Orange si nu o voi mai face.insa acum nu mai imi pot trimite ceilalti mesaje deoarece au mesaje doar in orange.se poate sa dau redirectuinare mesaje de le cartela de Orange pe cea de telekom? sau doar redirectionare apeluri se poate? si daca da, cum?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Momentan, redirectionarea SMS-urilor in reteaua Orange nu este disponibila.

O zi buna,
Orange Helper