| carinutza373 a întrebat:

Hei, as vrea sa imi iau un Iphone 4s ce parere aveti? Vi se pare bun? va rog, i need expert advice, asa... pe itunes numai asa poti downloada muzica? costa fiecare melodie un pic? sau aplicatii de pe appstore?

Răspuns Câştigător
| perladunarii a răspuns:

Salut, eu zic ca merita, e un telefon bun cu design frumos! Cu itunes iti pui muzica de pe calculator pe telefon, deci nu trebuie sa cumperi muzica! Si legat de aplicatii sunt si aplicatii gratuite si pe bani, depinde de tine ce vrei sa iti instalezi e ca pe Android!