| Innovation a întrebat:

Am un iPhone 3, iar cand incerc sa downloadez de pe AppStore anumite aplicatii sau jocuri imi spune ca pentru a downloada aplicatiile/jocurile respective am nevoie de iOS 5 sau 6.Am vazut ca atunci cand conectez iPhone-ul la iTunes imi apare acolo daca vreau sa ii dau upgrade la iOS, se intampla ceva daca apas acolo?

2 răspunsuri:
| tuddtudor114 a răspuns:

Pai da-i pe update si o sa ai iOS 5 sau care e ultima versiune compatibila cu iPhone-ul tau. Si dupa aia o sa poti instala aplicatii

| blade01 a răspuns:

Daca dai upgrade la iOS se actualizeaza sistemullaughingastfel o sa ai iOS 5 sau 6.