| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Buna dragii mei. Mi-am luat de curand un iphone si am facut un cont iTunes. Nu pot cumpara aplicatii deoarece imi da eroarea: Your payment method was declined. Please enter valid payment method information. --- Am incercat cu 3 carduri 2 Visa si un Mastercard. Atat de la BT cat si de la ING. Care poate fi problema? Specific faptul ca sunt bani pe card, informatiile sunt cat se poate de corecte. Ms!

4 răspunsuri:
| christianchristian a răspuns:

Inseamna ca sistemul lor da eroare ca asa am patit si eu dar s-a rezolvat happy

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.E o eroare de la ei.Mai asteapta pana se va emedia problema.Pa, pa

Răspuns utilizator avertizat
| valentino52 a răspuns:

Nici la mine nu merge cu card Visa ING. Am pe cineva care are Mastercard BCR si merge.