| asuldinmaneca a întrebat:

Hei. Care credeti ca este ca mai buna retea pentru convorbiri internationale?

4 răspunsuri:
| Alin_Ciobanu_1990 a răspuns:

Sunt sigur ca este Vodafone!

| Ykuzo a răspuns:

Vodafone RO (sunt primii care au venit cu tehnologia 4G)

| ingerashultauiubit a răspuns:

Vodafone 100% deoarece si eu il am si sunt foarte multumita :*

| djandrei a răspuns:

Ori ce retea este buna. nu conteaza atata timp cat ai minute internationale. dar exista o aplicatie foarte interesanta pe andoid sau pe iphone. daca ai tel care are are android sau il poti lua de pe magazin play. iar daca ai iphone de pe appstore. si aplicatia se numeste. viber. vorbesti gratis ca si cum ai vb la tel ori unde. trimiti sms gratis. absolut ii gratis. dar trebuie ca si persoana cu care vrei sa vorbesti sa aiba aceasta aplicatie instalata. si merge doar daca ai internet pe telefon sau wifi. succes