| ElaIliesi a întrebat:

Vrea cineva sa cumpere vreo 20 de cartele prepaid de cate 10$ pentru convorbiri internationale? Mi-au ramas de cand era prietenul in strainatate si nu mai am ce face cu ele asa ca vreau sa le dau, mai ieftin binenteles.

1 răspuns:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ce fel de cartele sunt? Că sunt vreo 34732987 de modele?
Sunt pentru convorbiri internaționale folosind calculatorul? Sunt SIM-uri de telefon? Sunt cartele de telefon public?
Detaliază, că s-ar putea să fiu interesat de vreo 2-3 bucăți - mai ales dacă se pot folosi cu telefonul mobil.