| ionutfabii a întrebat:

Hei TPU sti daca pe Samsung galaxy y merg jocurile rail rush spider man subway surfers temple run 2 sau temple run spunemi jocurile care merg pe telefon si spunemi daca telefonul este bun

3 răspunsuri:
| kidy00 a răspuns:

Pai ai Android pe el! Este bun normal...Bine, este bun, nu foarte bun! Dar iti merg jocurile alea. Le cumperi/iei din Play Store. Jocurile alea, imi merg si mie pe java, deci pe android, merg 100%. happy Fundita?

| lullaby23 a răspuns:

Este bun

| Cosmin162749 a răspuns:

E varza. la procesoru de 800mhz merge zici ca are 600. o sa ai lag mai ales la temple run 2