| AnutzaDragutza13 a întrebat:

Hei! Vreau sa mi cumpar o husa de silicon TPU pe blue, un fel de turquaz. Si eu am telefonul negru..merge? Am citit pe net ca siliconul TPU este foarte bun,nu prea se incinde telfonul de la el, este ceva intre plastic si silicon..pareri? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| DenissaStyles a răspuns:

Am avut si eu husa la fel, tot ceva intre plastic si silicon si e chiar ok. Revenind la culoare, da, s-ar potrivi husa turcoaz cu telefonul negru. Stii cum se spune, negrul merge la orice laughing)
Ar fi o combinatie super cute si interesanta. :*

1 răspuns:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Cred ca e destul de ok, daca intra bine telefonul e super.Culoarea este frumoasa, dupap parerea mea merita, dar depinde si de pret. happy