| DenimM a întrebat:

Ce culoare credeti ca merge husa de silicon la un Samsung Galaxy S3 blue(albastru)?

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Pentru husa as alege negru sau gri inchis pentru ca in cazul unor zgarieturi ele nu se vad chiar daca e din silicon.Cea mai mare problema a zgarieturilor o prezinta particulele de nisip/praf si de aceea recomand si o folie de protectie(pentru display). Acum nu cred ca nuanta culorii e inportanta la o husa ci calitatea ei. Poate sa fie si mov daca e de calitate.Important e sa-ti protejezi telefonul cat mai bine iar nuanta husei sa fie pe planul al doilea.Dar asta depinde de tine: vrei sa iesi in evidenta cu S3 sau vrei protectie?
Acestea fiind scrise recomand o husa piele

http://www.eazy-case.ro/......eries.html

| LTAA a răspuns:

Negru, alb, gri sau albastru.

| DavidTTwowTT a răspuns:

In primul` rand, negru se potriveste cu orice culoare. In al doilea rand culorile din aceeasi sfera de "activism" se potrivesc : Verde (deschis), turcoaz etc... cred ca te-ai prins. Alte culori ar fi un rosu-mat, alb lucios(e non- culoare, stiu)... din puctul meu de vedere, cam atat laughing

| Danassassin a răspuns:

Eu mi-as lua albastra sau neagra!