| Dienutza_4772 a întrebat:

Heii! Acum cateva zile am incercat sa descarc cateva poze de pe calculator pe telefon, dar dupa ce am conectat cablul de date la PC si am dat pe 'My computer' si pe acel folder, mi-a aparut o fereastra cu textul : Please insert a disk into drive H. Ce ar trebui sa fac? thinking Am cautat pe net mai multe detalii, crezand ca poate am nevoie de nu stiu ce alte programe dar nu'i asa. straight face. Multumesc anticipat big hug big grin! App. mentionez ca am un Smasung C-3300K big grin

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Descarca Samsung Kies de pe net.Te ajuta la transfer intre telefon si pc.