| Ysa232 a întrebat:

Heii TPU, am un Samsung Galaxy Core Prime luat de 2 zile la abonament Vodafone și nu merge să trimit mesaje... Un sfat, ceva? Mulțumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| 03Didy03C a răspuns:

Iti recomand sa te duci la Vodafone sa le spui problemuta. Ei stiu mai bine big grin

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Daca abonamentul nu este activat nu vei putea sa trimiti mesaje. Daca poti suna de pe sim-ul respectiv, verifica oferta din abonament.

| gelu1970 a răspuns:

Suna la Vodafone de pe numarul respectiv si folosind telefonul luat de la ei. ar trebui sa iti solutioneze problema.

| Eastwood a răspuns:

Mergi cu telefonul la Vodafone, o sa ti-l rezolve pe loc! Asta e cea mai buna solutie!