| AncaaaHope a întrebat:

Heii TPU :* Cum poti descarca melodiile de pe calculator pe telefon? ..am cablu de date dar nu prea ma descurc cu el.
Cel mai explicit raspuns primeste FUNDA :*

Scuzati categoria happy

2 răspunsuri:
| Irinα a răspuns:

Trebuie sa ai cablu USB la telefon.
Bagi cablul in pc, astepti sa apara in pc folderele telefonului.(de obicei sunt F: /G: ).
Iei cu copy si paste muzica din pc si o pui in folderul in care ai muzica pe telefon.

| T0T a răspuns:

Iei de la magazin un stick dala blotooth ca sa ai si pe pc si dupa descarci. Si ca nu te prea descurci cu el roaga pe altcineva. Nu este un pretext.