| TheScamy a întrebat:

Helău, vin după lună.
Vreau să vă întreb.
Am un S3 minic, şiii...
Vreau ca la mesaje, sau unde scriu, să fac să-mi apară deja ce vreau să scriu...
Nu ştiu de înţelegeţi -.-'.
Când scriu prima literă, să-mi apară deja cuvântul...
Ştiţi unde să umblu ca să fac asta :-s?
Vă rog, ajutaţi-măă!
Fundăă.

Răspuns Câştigător
| ymzil080 a răspuns:

Pai intri la Setari->Setari regionale si text-> unde scrie tastatura Samsung ai o roata in dreapta->dai pe aia si selectezi Text Predictiv si de acolo setezi si Limba tastatura..in functie de ce cuvinte vrei sa iti apara big grin (Am Samsung GAlaxy S3)

2 răspunsuri:
| HeiligKreuz a răspuns:

Daca vrei sa scrii cu AutoCorect iti trebuie o aplicatie speciala, gen Touchpal.

| horia2012 a răspuns:

Cauta in setari la mesaje ce de genul "text predictiv".