| IOANAio9 a întrebat:

Buna tuturor!:* am un telefon samsuns GT-s5560i si nu mai merge sa scriu mesaje,adica merge dar doar sa desenez literele... nu stiu cum am facut,am umblat la setari si a disparut tastatura, si acum pot sa trimit mesaje doar desenand literele..nu stiu daca intelegeti ce vreau sa zic. daca stie cineva unde pot sa umblu ca sa apara iar tastatura va rog sa-mi spuneti! dau funda!:*

1 răspuns:
| 1230 a răspuns:

Pai dai la setari si o sa iti apara meniul de la setari si vezi ca scrie acolo ceva gen : setare litere\tastatura si dai acolo